chusty tkane

Twoja pociecha przechodzi właśnie lęk separacyjny, a Ty nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Szukasz rozwiązania, które zadowoli i Ciebie i Twojego ukochanego noworodka? Nasz sklep internetowy przychodzi z rozwiązaniem, które pomogło już niejednemu zatroskanemu rodzicowi. Chusta tkana dla dzieci zapewnia najmłodszym poczucie bezpieczeństwa, bliskości i spokoju, a swojemu opiekunowi swobodę ruchów i możliwość wykonywania prostych czynności bez konieczności odkładania pociechy. Brzmi jak rozwiązanie idealne?

Chusty tkane do noszenia dziecka

Dostępna w naszym sklepie internetowym tkana chusta do noszenia niemowlaka i dziecka starszego jest doskonała od pierwszych chwil życia. Ułatwia maleństwu proces adaptacji do nowych warunków. Z powodzeniem towarzyszy noworodkom poprzez okres niemowlęcy, kiedy skraca czas zasypiania, a także ułatwia poznawanie świata z perspektywy rodzica. Okazuje się przydatna nawet dla starszaka, który od czasu do czasu potrzebuje chwili ukojenia i przytulenia.

Rozmiary: 3 - 3,2 m; 4 - 3,6 m; 5 - 4,2 m; 6 - 4,6 m (najbardziej uniwersalny rozmiar); 7 - 5,2 m. Rozmiary mogą się trochę różnić w zależności od producenta.

 

- Rozmiar-
Wybierz
- Splot-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności