chusty kółkowe

Tkana odmiana przedstawianego tu produktu to wprawdzie rozwiązanie doskonałe pod wieloma względami, jednak trzeba przyznać, że noszenie dziecka każdorazowo wiąże się wtedy ze starannym wiązaniem. A to niepotrzebnie zajmuje przecież cenny czas. W tej kategorii przedstawiamy dostępne w naszym sklepie internetowym kółkowe chusty dla noworodka i starszaka. Dzięki temu, że nie wymagają wiązania, są idealne w sytuacjach, gdy istnieje potrzeba szybkiego wyjścia z domu z niemowlakiem. Warto zaznaczyć jednak, że produkt ten przydaje się również wtedy, gdy maluch po krótkim spacerze potrzebuje kilku chwil na regenerację w ramionach rodzica.

Chusty kółkowe do noszenia niemowlaka

Wyjście do sklepu po bułki z noworodkiem, na kawę do sąsiadki, czy poniesienie chwilę energicznego starszaka, któremu zmęczyły się nóżki na spacerze, a na pewno za kilka minut będzie chciał biegać znów – to sytuacje, w których kółkowe chusty do noszenia dziecka bywają niezastąpione. Nasz profesjonalny sklep internetowy oferuje ich wiele rodzajów, dzięki czemu każdy może wybrać model idealny dla siebie i swojego niemowlaka.

Ramię zakładkowe sprawia, że tkanina sama układa się na ramieniu, natomiast ramię bez zakładek, inaczej proste, rozkładamy sami według potrzeby.

- Ramię-
Wybierz
- Splot-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności