Twój koszyk

Przejdź do kasy
jest obecnie pusty...

Doradca noszenia

chusty kółkowe

Tkana odmiana przedstawianego tu produktu to wprawdzie rozwiązanie doskonałe pod wieloma względami, jednak trzeba przyznać, że noszenie dziecka każdorazowo wiąże się wtedy ze starannym wiązaniem. A to niepotrzebnie zajmuje przecież cenny czas. W tej kategorii przedstawiamy dostępne w naszym sklepie internetowym kółkowe chusty dla noworodka i starszaka. Dzięki temu, że nie wymagają wiązania, są idealne w sytuacjach, gdy istnieje potrzeba szybkiego wyjścia z domu z niemowlakiem. Warto zaznaczyć jednak, że produkt ten przydaje się również wtedy, gdy maluch po krótkim spacerze potrzebuje kilku chwil na regenerację w ramionach rodzica.

Chusty kółkowe do noszenia niemowlaka

Wyjście do sklepu po bułki z noworodkiem, na kawę do sąsiadki, czy poniesienie chwilę energicznego starszaka, któremu zmęczyły się nóżki na spacerze, a na pewno za kilka minut będzie chciał biegać znów – to sytuacje, w których kółkowe chusty do noszenia dziecka bywają niezastąpione. Nasz profesjonalny sklep internetowy oferuje ich wiele rodzajów, dzięki czemu każdy może wybrać model idealny dla siebie i swojego niemowlaka.

Ramię zakładkowe sprawia, że tkanina sama układa się na ramieniu, natomiast ramię bez zakładek, inaczej proste, rozkładamy sami według potrzeby.

- Ramię-
Wybierz
- Splot-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności