chusta kółkowa Storchenwiege Leo KOLORY

chusta kółkowa Storchenwiege Leo KOLORY

Dostępny w 24 godziny.

280,00pln

Zapytaj o produkt
KrajNiemcy
Splotdiamentowy
Materiał100% bawełna
Gramatura
Kolorbrązowy, czerwony, ecru, fioletowy, niebieski, pomarańczowy, szary, zielony

Bawełniana chusta kółkowa do noszenia dzieci w pieknych energetycznych kolorach tkana splotem diamentowym. Długość 2m, szerokosc 70 cm.

Praktyczne i łatwe do założenia chusty kółkowe Storchenwiege® wykonane są ze sprawdzonego materiału do produkcji chust do noszenia dzieci. Chusty są uniwersalnego rozmiaru, mogą być używane przez osoby o różnych posturach. 


Używając chust kółkowych Storchenwiege® można nosić dziecko na biodrze, brzuchu i na plecach. Do chust kółkowych Storchenwiege® dołączona jest szczegółowa instrukcja wiązania. Użycie wysokiej jakości, dużych kółek aluminiowych oraz możliwość szerokiego rozłożenia chusty w kółkach zapewniają wysoki komfort noszenia chust kółkowych Storchenwiege®. Brzegi chusty są w różnych kolorach, co ułatwia prawidłowe założenie i odpowiednie dociągnięcie chusty.

Chusty Storchenwiege są tkane skośnokrzyżowo lub skośnodiamentowo (tkanina „pracuje” wzdłuż i w poprzek) z bardzo mocnej przędzy. Taki sposób tkania pozwala na mocne dociągnięcie chusty, a tym samym uzyskanie wiązania w pełni bezpiecznego dla dziecka. Wiązanie nawet po dłuższym noszeniu nie wymaga poprawek. Posiadają certyfikat „Oeko-Tex 100” (międzynarodowy znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych) oraz „Oeko Tex 100” dla dzieci, który potwierdza pełne bezpieczeństwo chust Storchenwiege. 
Chusty Storchenwiege podczas prania nie zbiegają się i nawet po dłuższym okresie używania zachowują swoją pierwotną elastyczność i kształt- są praktycznie „niezniszczalne”.